| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Schwabe Oplaadbare SMD-LED Handlamp 3W IP54 |
| Bränd | AS Schwabe |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8513 1000 00 |
| ETIM | EC000694 |
| Laius | 0 mm |
| Pikkus | 0 mm |
| Kõrgus/sügavus | 0 mm |
| Efektiivne valgusvoog | 0 lm |
| Pakkimistase 1 | 4011160424175 |
| Juhi ristlõige | 0 mm² |
| Ühenduskaabli pikkus | 0 m |
| Põhilambi võimsus | 0 W |
| Abilambi võimsus | 0 W |
| Tunnus-eluiga, L70/B50 at 25 °C | 0 h |
| Lumen maintenance at median useful life of 50,000 h at 25 °C ambient (tq) | 0 % |
| Failure rate at median useful life of 50,000 h at 25 °C ambient (tq) | 0 % |