| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Schwabe Lamp 1,5W 60 LED's incl. 3 AA batt. IP20 |
| Bränd | AS Schwabe |
| ETIM | EC000347 |
| Laius | 0 mm |
| Pikkus | 0 mm |
| Kõrgus/sügavus | 0 mm |
| Süsteemi võimsus | 0 W |
| Efektiivne valgusvoog | 0 lm |
| Pakkimistase 1 | 4011160424311 |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 0 |