| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Schwabe Halogeen Reservelamp 120W |
| Bränd | AS Schwabe |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Valgusvoog | 0 lm |
| Kogupikkus | 0 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Värvustemperatuur | 0 K |
| Lambi võimsus | 0 W |
| Pakkimistase 1 | 4011160460104 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 0 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 0 kWh |