| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Schwabe Energiebesparende Looplamp 20W Neopreen H05RN-F 2x1,0 IP44 5m |
| Bränd | AS Schwabe |
| ETIM | EC000347 |
| Laius | 0 mm |
| Pikkus | 0 mm |
| Kõrgus/sügavus | 0 mm |
| Süsteemi võimsus | 0 W |
| Efektiivne valgusvoog | 0 lm |
| Pakkimistase 1 | 4011160424229 |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 0 |