| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Schwabe CEE extension cable neoprene 400V H07RN-F 5x2.5 32A 10m |
| Bränd | AS Schwabe |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nimivool | 0 A |
| Juhi nimiristlõige | 0 mm² |
| Pikkus | 0 m |
| Summaarne soonte arv | 0 |
| Välisläbimõõt, ligikaudne | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4011160603679 |