| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Schwabe Camping CEE Adapter cable with earthed counter plug 230V H07RN- |
| Bränd | AS Schwabe |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000140 |
| Pooluste arv | 0 |
| IEC-voolutugevus | 0 A |
| Pakkimistase 1 | 4011160604898 |
| RAL-number | 0 |
| Voolutugevus UL/CSA (UL-variant) järgi | 0 A |
| Kella tunninäit | 0 h |