Scheidingstrafo 3f 400V/400V-630VA image 1
Scheidingstrafo 3f 400V/400V-630VA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 3245060428204
MPN: 042820
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Scheidingstrafo 3f 400V/400V-630VA
Bränd Legrand
Kategooriad Madalpinge trafod
Harmoneeritud süsteemi kood 8504 3300 00
ETIM EC002485
Laius 240 mm
Kõrgus 270 mm
Sügavus 190 mm
Juhistikusüsteem DY
Kaitseaste (IP) IP21
Primaarpinge 1 400 V
Tunnusvõimsus 630 VA
Lühisekindel No
Teisene pinge 1 400 V
Muud tehnilised andmed
Ehitatud energiasäästu trafona No
Valmistatud ohutustrafoks No
Valmistatud eraldustrafoks Yes
Isolatsioonimaterjali tüüp vastavalt IEC 85 B
Suhteline lühispinge 2.8 %