Scheidingstr. 1f 230/115-230V-400VA image 1
Scheidingstr. 1f 230/115-230V-400VA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 3245060425142
MPN: 042514
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Scheidingstr. 1f 230/115-230V-400VA
Bränd Legrand
Kategooriad Madalpinge trafod
Harmoneeritud süsteemi kood 8504 3180 00
ETIM EC002486
Laius 245 mm
Kõrgus 130 mm
Sügavus 156 mm
Kaitseaste (IP) IP55
Primaarpinge 1 230 V
Primaarpinge 2 400 V
Valmistatud ohutustrafoks No
Valmistatud eraldustrafoks Yes
Teisene pinge 1 115 V
Teisene pinge 2 230 V
Niminäivvõimsus 400 VA
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Sobib trükkplaadile paigaldamiseks No
Rõngassündamik No
Ehitatud energiasäästu trafona No
Isolatsioonimaterjali tüüp vastavalt IEC 85 B
Lühisekindel No
Suhteline lühispinge 4.2 %