Scheid.tr. 1f 230V/115-230V-20kVA image 1
Scheid.tr. 1f 230V/115-230V-20kVA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 3414970544872
MPN: 142562
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Scheid.tr. 1f 230V/115-230V-20kVA
Bränd Legrand
Kategooriad Madalpinge trafod
Harmoneeritud süsteemi kood 8504 3300 00
ETIM EC002486
Laius 530 mm
Kõrgus 560 mm
Sügavus 540 mm
Kaitseaste (IP) IP21
Primaarpinge 1 230 V
Primaarpinge 2 400 V
Valmistatud ohutustrafoks No
Valmistatud eraldustrafoks Yes
Teisene pinge 1 115 V
Teisene pinge 2 230 V
Niminäivvõimsus 20000 VA
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Sobib trükkplaadile paigaldamiseks No
Rõngassündamik No
Ehitatud energiasäästu trafona No
Isolatsioonimaterjali tüüp vastavalt IEC 85 H
Lühisekindel No
Suhteline lühispinge 4 %