| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SCALE AM72 0-400A N/_A OU=10 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002302 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus |
| Mõõtühik | Amper |
| Väärtuse skaala | 0 |
| Skaala nominaalne lõppväärtus | 400 |
| Pakkimistase 1 | 4250217409738 |
| Mõõteskaala vahemik | 0 mm |
| Kõrgusmõõdiku skaala | 0 mm |
| Maksimaalne nõela paine | 90 ° |
| Üle voolu skaala | Yes |