| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SAIS-3 IDC terminal block M8 small |
| Bränd | Weidmüller |
| Kategooriad |
Circular Connectors
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| Tunnuspinge | 32 V |
| Kontakti liik | Sõrmkontakt |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 0.14-0.34 mm² |
| Kaitseaste (IP) paigaldatult | IP67 |
| Tunnusvool In | 4 A |
| Kaabli välisläbimõõdule | 3.2-5.4 mm |
| Jõukontaktide arv | 3 |
| Juhtimiskontaktide arv | 3 |
| Andmekontaktide arv | 3 |
| Pakkimistase 1 | 4032248429998 |
| Lukustusmehhanism | Muul viisil |
| Varjestatud | No |
| Kere materjal | Messing |
| Kere pinnakate | Muul viisil |
| Elektriühenduse liik | Ühendus isolatsiooni eemaldamisega |
| Kontaktpinna materjal | Tina |
| Saasteaste | 3 |
| Kere liik | Sirge |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 0.14 mm² |
| Keermerõnga materjal | Valutsink |
SAISGI-P-3A-3.2/5.4-M8 | Field attachable connector, M8