SAIL-M12BG-S3-5.0P image 1
SAIL-M12BG-S3-5.0P image 2
SAIL-M12BG-S3-5.0P thumbnail 1
SAIL-M12BG-S3-5.0P thumbnail 2
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4050118741193
MPN: 2706670500
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SAIL-M12BG-S3-5.0P
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4050118741193
Kaabli liik Mitmesooneline
Tunnuspinge 600 V
Kaabli pikkus 5 m
Varjestatud No
Talitlustemperatuur, muutuv -40-80 °C
Talitlustemperatuur, fikseeritud -50-80 °C
Katkematuse takisti 0 mOhm
Kaabli mantli värvus Must
Tunnusvool In 12 A