SAIL-M12BG-S3-1.5P image 1
SAIL-M12BG-S3-1.5P image 2
SAIL-M12BG-S3-1.5P image 3
SAIL-M12BG-S3-1.5P thumbnail 1
SAIL-M12BG-S3-1.5P thumbnail 2
SAIL-M12BG-S3-1.5P thumbnail 3
Sensor-actuator Cable (assembled), One end without connector, M12, Num
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4050118741179
MPN: 2706670150
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SAIL-M12BG-S3-1.5P
Bränd Weidmüller
Kategooriad Anduri/täituri patchkaablid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8544 4290 00
ETIM EC001855
Pooluste arv 3
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4050118741179
Muud tehnilised andmed
Halogeenivaba Yes
Kaabli liik Mitmesooneline
Tunnuspinge 600 V
Kaabli pikkus 1.5 m
Varjestatud No
Talitlustemperatuur, muutuv -40-80 °C
Talitlustemperatuur, fikseeritud -50-80 °C
Katkematuse takisti 0 mOhm
Kontaktpinna materjal Kuldne
Cross-linked by irradiation No
Kaabli mantli materjal PUR (Polüuretaan)
Kaitseaste (IP) IP67
Elektriühenduse tüüp, kontrolleripoolne M12
Elektriühenduse tüüp, tööväljapoolne M12
Toitekaabli asend, karbipoolne Sirge
Toitekaabli asend, tööväljapoolne Sirge
LED näidikuga No
Pistikukontakti liik, tööväljapoolne Emane (bus)
Material contact body Muul viisil
Kaabli mantli värvus Must
Tunnusvool In 12 A