| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Safety network controller, 16x PNP inputs, 8x PNP outputs, 4x test out NE1A0025A |
| Bränd | Omron |
| Kategooriad |
Safety Relays
|
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8471 4100 00 |
| Mudel | Muul viisil |
| Väljundite arv, ohutusotstarbelised, hetktoimega, kontaktiga | 0 |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Võimalik paigaldada liistule | Yes |
| Ohutustase (tüüp) vastavalt standardile IEC 61496-1 | 1 |
| Omadused vastavalt standardile EN ISO 13849-1 | Puudub |
| Ohutuse üldtase vastavalt standardile IEC 61508 | 1 |
| Pakkimistase 1 | 4547648695114, 4547648695114 |
| Laius | 90.4 mm |
| Kõrgus | 99 mm |
| Sügavus | 114.1 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |
| Väljundite arv, ohutusotstarbelised, viivitusega, kontaktiga | 0 |
| Väljundite arv, ohutusotstarbelised, hetktoimega, pooljuhtidega | 8 |
| Väljundite arv, ohutusotstarbelised, viivitusega, pooljuhtidega | 0 |
| Väljundite arv, signalisatsiooniks, hetktoimega, kontaktiga | 0 |
| Väljundite arv, signalisatsiooniks, viivitusega, kontaktiga | 0 |
| Väljundite arv, signalisatsiooniks, hetktoimega, pooljuhtidega | 4 |
| Väljundite arv, signalisatsiooniks, viivitusega, pooljuhtidega | 0 |
| Sobivus: magnetlülitite järelevalve | Yes |
| Sobivus: läheduslülitite järelevalve | Yes |
| Sobivus: optilis-elektrooniliste turvaseadmete järelevalve | Yes |
| Sobivus: asendilülitite järelevalve | Yes |
| Sobivus: puutetundlike andurite järelevalve | Yes |
| Sobivus: klappide järelevalve | Yes |
| Peatusklass vastavalt IEC 60204 | Muul viisil |
| Aktiveerimispinge liik | AC |
| Sisendi hindamine | Muul viisil |