| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SACC-E-M12MS-4CON-PG9/2,0 - Device connector front mounting |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Kategooriad |
Circular Connectors
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| Pooluste arv | 4 |
| Talitlustemperatuur | -85--25 °C |
| Tunnusvool In | 4 A |
| Pakkimistase 1 | 4046356764049 |
| Ümbrustemperatuur | -85 °C |
| Mantli ühendusega | No |
| PE-ühendusega | No |
| Juhtimiskontaktide arv | 4 |