SACB-6/12-L-M23 180 - Distributor box image 1
SACB-6/12-L-M23 180 - Distributor box image 2
SACB-6/12-L-M23 180 - Distributor box image 3
SACB-6/12-L-M23 180 - Distributor box thumbnail 1
SACB-6/12-L-M23 180 - Distributor box thumbnail 2
SACB-6/12-L-M23 180 - Distributor box thumbnail 3
Sensor/actuator box
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4017918177775
MPN: 1692705
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SACB-6/12-L-M23 180 - Distributor box
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Andurite tarvikud
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 6990 00
ETIM EC003558
Tunnuspinge 0 V
Talitluspinge 24 V
Maksimaalne voolukoormus I / O signaali kohta 12 A
Maksimaalne voolukoormuse pesa kohta 0 A
Maksimaalne koguvool 12 A
Kanaleid pistmikupesa kohta 2
Andurite/aktuaatorite pesi 6
Anduri/aktuaatori pesade pooluste hulk 5
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4017918177775, 4017918177775
Muud tehnilised andmed
Laius 54 mm
Kõrgus 34 mm
Pikkus 0 mm
Talitlustemperatuur -20-75 °C
Potentsiaalieraldusega No
Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas Muul viisil
Plahvatuskindluse kategooriga tolmukeskkonnas Muul viisil
Kontaktpinna materjal Muul viisil
Kaitseaste (IP) IP65
LED näidikuga Yes
NPN-andurite ühendused No
Andurite/aktuaatorite kaablite harude tüübid M12
Emase kontakti läbimõõt 0 mm