| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SAC-4P-MS SCO RAIL/.../... - Sensor/actuator cable |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001855 |
| Pooluste arv | 4 |
| Pakkimistase 1 | 4046356993678 |
| Halogeenivaba | No |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Kaabli pikkus | 0 m |
| Varjestatud | Yes |
| Talitlustemperatuur, muutuv | -40-85 °C |
| Katkematuse takisti | 5 mOhm |
| Cross-linked by irradiation | No |
| Elektriühenduse tüüp, kontrolleripoolne | M12 |
| Elektriühenduse tüüp, tööväljapoolne | Juhtme vaba ots |
| Toitekaabli asend, karbipoolne | Sirge |
| Toitekaabli asend, tööväljapoolne | Muul viisil |
| LED näidikuga | No |
| Material contact body | CuSn |
| Tunnusvool In | 4 A |
| Pistikukontakti liik, karbipoolne | Isane (pistik) |