SA10E-230 Other Stand Alone Electronics image 1
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics image 2
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics image 3
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics thumbnail 1
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics thumbnail 2
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics thumbnail 3
Ovládač časový zapínací, elektronický
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8595017222078
MPN: SA10E-230
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SA10E-230 Other Stand Alone Electronics
Bränd ABB
Kategooriad Märgisplaadid ja korpused
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC000297
Paigaldusviis Pinnapealne
Funktsioon Elektrooniline
Vabastusviivitus 0,5-10 min
Juhtpinge 1 230-250 V
Juhtpinge 1 liik AC
Juhtpinge 2 liik AC
Juhtpinge 1 sagedus 50 Hz
Juhistikusüsteem 4 juhtmega konfiguratsioon
Väljalülitamise eelhoiatus Puudub
Korduv Korduv
Toitepinge liik AC
Toitepinge 230-250 V
Suurim hõõglampide koormus 2200 W
Suurim luminofoorlampide koormus 450 VA
Tunnuslülitusvool 10 A
Voolu impulssfunktsioon on valitav FALSE
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8595017222078
Muud tehnilised andmed
Sisseehitussügavus 0 mm
Laius mooduli arvudes 0
Suurim lülitusvool (cos phi = 0.6) 2 A
Suurim luminofoorlampide koormus (kaks ahelat) 0 VA
Suurim luminofoorlampide koormus (rööpkompensatsiooniga) 0 VA
Nupplüliti gaaslahenduslambi vool 0 mA