S804U-UCZ25 High Performance MCB image 1
MCB S800U UC 4P Z20 10kA DC
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7612271420734
MPN: 2CCS248359R0001
Pakend: 1
Karp: 10
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S804U-UCZ25 High Performance MCB
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 600 V
Vabasti tunnusjoon Muul viisil
Laius mooduli arvudes 4
Pooluste arv (kokku) 4
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 10 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612271420734
Pakkimistase 2 7612271420734
Muud tehnilised andmed
Pinge liik DC
Sisseehitussügavus 82.5 mm
Sagedus 0 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 1500 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 4
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-60 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 8 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S804U-UCZ25 4 Pole Z Characteristic 25A 10kA 600VDC High Performance Circuit Breaker HPCB