S804S-UCK50-R High Performance MCB image 1
S804S-UCK50-R High Performance MCB image 2
S804S-UCK50-R High Performance MCB image 3
S804S-UCK50-R High Performance MCB image 4
S804S-UCK50-R High Performance MCB thumbnail 1
S804S-UCK50-R High Performance MCB thumbnail 2
S804S-UCK50-R High Performance MCB thumbnail 3
S804S-UCK50-R High Performance MCB thumbnail 4
MCB S800S UCR 4P K 40A 50kA DC Trac
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7612271208851
MPN: 2CCS864002R1577
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S804S-UCK50-R High Performance MCB
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 50A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 50 A
Tunnuspinge 1000 V
Vabasti tunnusjoon Muul viisil
Laius mooduli arvudes 4
Pooluste arv (kokku) 4
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 40 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612271208851
Muud tehnilised andmed
Pinge liik DC
Sisseehitussügavus 82,5 mm
Sagedus 0 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 1000 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel FALSE
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 4
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti FALSE
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-50 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-70 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-60 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 40 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 50 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 50 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 8 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S804S-UCK50-R 4 Poles UCB Characteristic 50A 50kA 750VDC Ringlug