S804C-D25 High Performance MCB image 1
S804C-D25 High Performance MCB image 2
S804C-D25 High Performance MCB thumbnail 1
S804C-D25 High Performance MCB thumbnail 2
MCB S800C 4P B 20A 25kA
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7612271212834
MPN: 2CCS884001R0251
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S804C-D25 High Performance MCB
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 440 V
Vabasti tunnusjoon D
Laius mooduli arvudes 4
Pooluste arv (kokku) 4
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 15 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612271212834
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 82.5 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 500 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 4
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 4
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-60 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 15 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 25 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 25 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 8 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
The S804C-D25 is a 4-pole High Performance Circuit breaker with D-Characteristic, with cage terminal and a rated current of 25 A. It is a current limiting device with a maximum breaking capacity of 25kA at 240/415V. It can be used for voltages up to 254/440V and in DC as well. It has two different tripping mechanisms, the thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. The S804C-D25 complies with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 60947-2 and allows the use for residential, commercial and industrial applications. It has numerous of approvals, therefore it can be used worldwide. The extensive range of accessory makes the use of S804C-D25 more comfortable. Due to the fast arc extinction of S804C-D25 your application will be secured.