S803S-D40-R High Performance MCB image 1
S803S-D40-R High Performance MCB image 2
S803S-D40-R High Performance MCB image 3
S803S-D40-R High Performance MCB thumbnail 1
S803S-D40-R High Performance MCB thumbnail 2
S803S-D40-R High Performance MCB thumbnail 3
S803S-D40-R
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7612271207427
MPN: 2CCS863002R0401
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S803S-D40-R High Performance MCB
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 40A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 40 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon D
Laius mooduli arvudes 3
Pooluste arv (kokku) 3
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 25 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612271207427
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 82,5 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 690 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 4
Saasteaste 3
Plahvatuskindel FALSE
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 3
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti FALSE
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-50 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-70 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-60 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 25 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 50 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 6 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 8 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
The S803S-D40-R is a 3-pole High Performance Circuit breaker with D-Characteristic, with ring tongue terminal and a rated current of 40 A. It is a current limiting device with a maximum breaking capacity of 50kA at 240/415V. It can be used for voltages up to 400/690V and in DC as well. It has two different tripping mechanisms, the thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. The S803S-D40-R complies with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 60947-2 and allows the use for residential, commercial and industrial applications. It has numerous of approvals, therefore it can be used worldwide. The extensive range of accessory makes the use of S803S-D40-R more comfortable. Due to the fast arc extinction of S803S-D40-R your application will be secured.