S802S-UCB40-R High Performance MCB image 1
S802S-UCB40-R High Performance MCB image 2
S802S-UCB40-R High Performance MCB image 3
S802S-UCB40-R High Performance MCB image 4
S802S-UCB40-R High Performance MCB thumbnail 1
S802S-UCB40-R High Performance MCB thumbnail 2
S802S-UCB40-R High Performance MCB thumbnail 3
S802S-UCB40-R High Performance MCB thumbnail 4
MCB S800S R 2P D 50A 50kA traction
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7612271208486
MPN: 2CCS862002R1405
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S802S-UCB40-R High Performance MCB
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 40A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 40 A
Vabasti tunnusjoon Muul viisil
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 50 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612271208486
Muud tehnilised andmed
Pinge liik DC
Sisseehitussügavus 82,5 mm
Sagedus 0 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 1000 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-60 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 50 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 50 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 50 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 8 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S802S-UCB40-R 2 Poles UCB Characteristic 40A 50kA 500VDC Ringlug