S802S-UCB125-R High Performance MCB image 1
S802S-UCB125-R High Performance MCB image 2
S802S-UCB125-R High Performance MCB image 3
S802S-UCB125-R High Performance MCB thumbnail 1
S802S-UCB125-R High Performance MCB thumbnail 2
S802S-UCB125-R High Performance MCB thumbnail 3
S802S-UCB125-R
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 7612271208530
MPN: 2CCS862002R1845
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S802S-UCB125-R High Performance MCB
Bränd ABB
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2090 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 125 A
Vabasti tunnusjoon Muul viisil
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 50 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612271208530
Muud tehnilised andmed
Pinge liik DC
Sisseehitussügavus 82,5 mm
Sagedus 0 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 1000 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-60 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 50 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 8 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S802S-UCB125-R 2 Poles UCB Characteristic 125A 50kA 500VDC Ringlug