S802S-B125-R High Performance MCB image 1
S802S-B125-R
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 7612271206932
MPN: 2CCS862002R0845
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S802S-B125-R High Performance MCB
Bränd ABB
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
Päritoluriik* CH
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2090 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 125 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon B
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 40 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612271206932
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 82,5 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 690 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 4
Saasteaste 3
Plahvatuskindel FALSE
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 2
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti FALSE
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-50 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-70 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-60 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 40 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 50 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 4,5 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 8 kV
Kirjeldus
S802S-B125-R; jistič typu S800S ; počet pólů: 2; vypínací charakteristika: B; jmenovitý proud: 125A; s přípojnicí na kabelové oko; Icu = 50 kA (240 / 415V AC)