S801S-K125-R High Performance MCB image 1
S801S-K125-R
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 7612271207595
MPN: 2CCS861002R0647
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S801S-K125-R High Performance MCB
Bränd ABB
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
Päritoluriik* CH
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2090 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 125 A
Tunnuspinge 230 V
Vabasti tunnusjoon K
Laius mooduli arvudes 1
Pooluste arv (kokku) 1
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 25 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612271207595
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 82,5 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 690 V
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-60 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 25 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 50 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 6 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 8 kV
Kirjeldus
S801S-K125-R; jistič typu S800S ; počet pólů: 1; vypínací charakteristika: K; jmenovitý proud: 125A; s přípojnicí na kabelové oko; Icu = 50 kA (240 / 415V AC)