S801S-C50-R High Performance MCB image 1
S801S-C50-R High Performance MCB image 2
S801S-C50-R High Performance MCB image 3
S801S-C50-R High Performance MCB thumbnail 1
S801S-C50-R High Performance MCB thumbnail 2
S801S-C50-R High Performance MCB thumbnail 3
S801S-C50-R
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7612271207076
MPN: 2CCS861002R0504
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S801S-C50-R High Performance MCB
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 50A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 50 A
Tunnuspinge 230 V
Vabasti tunnusjoon C
Laius mooduli arvudes 1
Pooluste arv (kokku) 1
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 25 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612271207076
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 82,5 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 690 V
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-60 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 25 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 50 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 6 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 8 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
The S801S-C50-R is a 1-pole High Performance Circuit breaker with C-characteristic, with ring tongue terminal and a rated current of 50 A. It is a current limiting device with a maximum breaking capacity of 50kA at 240/415V. It can be used for voltages up to 400/690V and in DC as well. It has two different tripping mechanisms, the thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. The S801S-C50-R complies with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 60947-2 and allows the use for residential, commercial and industrial applications. It has numerous of approvals, therefore it can be used worldwide. The extensive range of accessory makes the use of S801S-C50-R more comfortable. Due to the fast arc extinction of S801S-C50-R your application will be secured.