| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | S800-ILS Identification Labeling System |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Märgistus, dokumentatsioon ja tarvikud
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 2090 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 95 mm |
| Pikkus | 1 mm |
| Pakkimistase 1 | 7612271208271 |