S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker image 1
S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker image 2
S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S453M-D13NP
EAN: 7612270107704
MPN: 2CCS473103R0131
Karp: 2
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker
Bränd ABB
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
ETIM EC000042
Tunnusvool 13 A
Vabasti tunnusjoon D
Laius mooduli arvudes 4
Pooluste arv (kokku) 3
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612270107704
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 75 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Kirjeldus
S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker 4 Poles NAD 13A 6000 ~230/400V