S453M-B13NP Miniature Circuit Breaker image 1
S453M-B13NP Miniature Circuit Breaker image 2
S453M-B13NP Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S453M-B13NP Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S453M-B13NP
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 7612270107476
MPN: 2CCS473103R0135
Karp: 2
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S453M-B13NP Miniature Circuit Breaker
Bränd ABB
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
ETIM EC000042
Tunnusvool 13 A
Vabasti tunnusjoon B
Laius mooduli arvudes 4
Pooluste arv (kokku) 3
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612270107476
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 75 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel FALSE
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 3
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti FALSE
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Kirjeldus
S453M-B13NP Miniature Circuit Breaker 4 Poles NAB 13A 10000 ~230/400V