S453E-C32 Miniature Circuit Breaker image 1
S453E-C32 Miniature Circuit Breaker image 2
S453E-C32 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S453E-C32 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S453E-C32
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 7612270106851
MPN: 2CCS453001R0324
Karp: 10
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S453E-C32 Miniature Circuit Breaker
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 32A
ETIM EC000042
Tunnusvool 32 A
Vabasti tunnusjoon C
Laius mooduli arvudes 3
Pooluste arv (kokku) 3
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612270106851
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 75 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel FALSE
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 3
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti FALSE
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 6 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 6 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Kirjeldus
S453E-C32 Miniature Circuit Breaker 3 Poles C Characteristic 32A 6000 ~230/400V