S452M-UCZ25 Miniature Circuit Breaker image 1
S452M-UCZ25 Miniature Circuit Breaker image 2
S452M-UCZ25 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S452M-UCZ25 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S452M-UCZ25
EAN: 7612270111053
MPN: 2CCS472001R1258
Karp: 5
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S452M-UCZ25 Miniature Circuit Breaker
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 3000 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Vabasti tunnusjoon Z
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 10 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612270111053
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 94,5 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV