S452M-C25 Miniature Circuit Breaker image 1
S452M-C25
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 7612270106356
MPN: 2CCS472001R0254
Karp: 1
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S452M-C25 Miniature Circuit Breaker
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Päritoluriik* CH
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 415 V
Vabasti tunnusjoon C
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 10 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612270106356
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 94.5 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 0 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 4
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 2
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 25 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 25 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Kirjeldus
S452M-C25 Jistič 2 Pólový C Charakteristika 25A 10000 ~230/400V