S452M-C13 Miniature Circuit Breaker image 1
S452M-C13 Miniature Circuit Breaker image 2
S452M-C13 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S452M-C13 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S452M-C13
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 7612270106325
MPN: 2CCS472001R0134
Karp: 5
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S452M-C13 Miniature Circuit Breaker
Bränd ABB
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
ETIM EC000042
Tunnusvool 13 A
Vabasti tunnusjoon C
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 10 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612270106325
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 94,5 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel FALSE
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 2
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti FALSE
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 25 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Kirjeldus
S452M-C13 Miniature Circuit Breaker 2 Poles C Characteristic 13A 10000 ~230/400V