S451M-K0.5 Miniature Circuit Breaker image 1
S451M-K0.5 Miniature Circuit Breaker image 2
S451M-K0.5 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S451M-K0.5 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S451M-K0.5
EAN: 7612270105748
MPN: 2CCS471001R0157
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S451M-K0.5 Miniature Circuit Breaker
Bränd ABB
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
ETIM EC000042
Tunnusvool 0,5 A
Vabasti tunnusjoon K
Laius mooduli arvudes 1
Pooluste arv (kokku) 1
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 10 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612270105748
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 92,5 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 50 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Kirjeldus
S451M-K0.5 Miniature Circuit Breaker 1 Pole K Characteristic 0,5A 10000 ~230/400V