S451M-B50 Miniature Circuit Breaker image 1
S451M-B50 Miniature Circuit Breaker image 2
S451M-B50 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S451M-B50 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S451M-B50
EAN: 7612270105441
MPN: 2CCS471001R0505
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S451M-B50 Miniature Circuit Breaker
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 50A
ETIM EC000042
Tunnusvool 50 A
Vabasti tunnusjoon B
Laius mooduli arvudes 1
Pooluste arv (kokku) 1
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 10 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612270105441
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 92,5 mm
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Kirjeldus
S451M-B50 Miniature Circuit Breaker 1 Pole B Characteristic 50A 10000 ~230/400V