S451M-B40 Miniature Circuit Breaker image 1
S451M-B40 Miniature Circuit Breaker image 2
S451M-B40 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S451M-B40 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S451M-B40
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 7612270105434
MPN: 2CCS471001R0405
Karp: 10
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S451M-B40 Miniature Circuit Breaker
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 40A
ETIM EC000042
Tunnusvool 40 A
Vabasti tunnusjoon B
Laius mooduli arvudes 1
Pooluste arv (kokku) 1
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 10 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612270105434
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 92,5 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 3
Plahvatuskindel FALSE
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 1
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti FALSE
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Kirjeldus
S451M-B40 Miniature Circuit Breaker 1 Pole B Characteristic 40A 10000 ~230/400V