S204P-K10 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 10 A image 1
S204P-K10 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 10 A image 2
MD01 image 3
S204P-K10 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 10 A image 4
S204P-K10 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 10 A image 5
S204P-K10 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 10 A image 6
S204P-K10 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 10 A thumbnail 1
S204P-K10 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 10 A thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S204P-K10 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 10 A thumbnail 4
S204P-K10 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 10 A thumbnail 5
S204P-K10 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 10 A thumbnail 6
MCB S200P 4P K10 25kA
Tootmisest väljas
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779592925
MPN: 2CDS284001R0427
Pakend: 24
Karp: 1
Kaubaalus: 768
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S204P-K10 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 10 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 10A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 10 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon K
Laius mooduli arvudes 4
Pooluste arv (kokku) 4
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 12.5 kA
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 3
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 4
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-25 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-16 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 12.5 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 25 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 25 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
System pro M compact S200P miniature circuit breakers are current limiting. They have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (B,C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 25 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200P comply with IEC/EN 60898-1, IEC/EN 609 47-2, UL1077 and CSA 22.2 No. 235, allowing the use for residential, commercial and industrial applications. Bottom-fitting auxiliary contact can be mounted on S200P to save 50% space.