S204MR-K15 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 15 A image 1
S204MR-K15 Sicherungsautomat K-Char., 10kA, 15A, 4P, RTT
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779959957
MPN: 2CDS274437R0457
Karp: 2
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S204MR-K15 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 15 A
Bränd ABB
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 15 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon K
Laius mooduli arvudes 4
Pooluste arv (kokku) 4
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 10 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779960366, 4016779959957
Pakkimistase 2 4016779982252, 4016779959957
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel FALSE
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 4
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-35 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S204MR-K15 MCB K-Char., 10kA, 15A, 4P, RTT UL 1077, Ring Cable Lug