S203MT-D40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - D - 40 A image 4
S203MT-D40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - D - 40 A image 5
S203MT-D40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - D - 40 A image 6
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S203MT-D40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - D - 40 A thumbnail 4
S203MT-D40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - D - 40 A thumbnail 5
S203MT-D40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - D - 40 A thumbnail 6
S203MT-D40NA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4016779125604
MPN: 2CDS273446R0401
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S203MT-D40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - D - 40 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 40A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 40 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon D
Pooluste arv (kokku) 4
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779125604, 4016779133821
Pakkimistase 2 4053546060546
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 3
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 3
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti Yes
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0.75-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -40-70 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 15 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 15 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S203MT-D40NA Miniature Circuit Breaker D-Char., 10kA, 40A, 3P, +NA