S203MT-C0.5NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - C - 0.5 A image 1
S203MT-C0,5NA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779771887
MPN: 2CDS273106R0984
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S203MT-C0.5NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - C - 0.5 A
Bränd ABB
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 0.5 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon C
Laius mooduli arvudes 4
Pooluste arv (kokku) 4
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779829298
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Kaitstud pooluste arv 3
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti Yes
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-25 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 15 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S200MT miniature circuit breakers are designed especially for traction and railway applications. Acc. NF F 16-101/102 the product range S200MT is classified with Exigence 3, enabling the use in all parts of the vehicle. They are current limiting and have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 10 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200MT comply with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 609 47-2. All system pro M compact accessories can be used. Including the bottom-fitting auxiliary contact S2C-Hxx providing the possibility of 50% space saving and the creation of group signals.