S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A image 1
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A image 2
MD01 image 3
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A image 4
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A image 5
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A thumbnail 1
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A thumbnail 4
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A thumbnail 5
MCB S200M 3P K25 10kA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779601306
MPN: 2CDS273001R0518
Pakend: 36
Karp: 1
Kaubaalus: 1152
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon Z
Laius mooduli arvudes 3
Pooluste arv (kokku) 3
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 10 kA
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Kaitstud pooluste arv 3
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-35 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 15 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 25 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
System pro M compact S200M miniature circuit breakers are current limiting. They have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (B,C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 10 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200M comply with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 609 47-2, allowing the use for residential, commercial and industrial applications. Bottom-fitting auxiliary contact can be mounted on S200M to save 50% space.