S202UDC-Z25 Miniature Circuit Breaker - 2P - Z - 25 A image 1
S202UDC-Z25 Sicherungsautomat Z-Char., 14 kA, 25 A, 2P, UL489
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779825474
MPN: 2CDS272517R0518
Karp: 5
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S202UDC-Z25 Miniature Circuit Breaker - 2P - Z - 25 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 125 V
Vabasti tunnusjoon Z
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 14 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779825856, 4016779825474
Muud tehnilised andmed
Pinge liik DC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 0 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel FALSE
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 2
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0.75-25 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 14 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV