S202MT-Z40UC Miniature Circuit Breaker - 2P - Z - 40 A image 1
S202MT-Z40UC Miniature Circuit Breaker - 2P - Z - 40 A image 2
S202MT-Z40UC Miniature Circuit Breaker - 2P - Z - 40 A thumbnail 1
S202MT-Z40UC Miniature Circuit Breaker - 2P - Z - 40 A thumbnail 2
MCB S200M 2P K40 10kA traction DC
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4013614449390
MPN: 2CDS272065R0558
Pakend: 1
Karp: 5
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S202MT-Z40UC Miniature Circuit Breaker - 2P - Z - 40 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 40A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 40 A
Tunnuspinge 440 V
Vabasti tunnusjoon Z
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 10 kA
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 3
Plahvatuskindel No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-35 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S202MT-Z40UC Miniature Circuit Breaker - 2P - Z - 40 A