S202MT-D25 Miniature Circuit Breaker - 2P - D - 25 A image 1
S202MT-D25
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779875455
MPN: 2CDS272006R0251
Pakend: 1
Karp: 5
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S202MT-D25 Miniature Circuit Breaker - 2P - D - 25 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon D
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 0 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779875455
Pakkimistase 2 4016779875455, 4016779870597
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 3
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 2
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0.75-25 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0.75-16 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 0 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 15 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
Jistič S202MT-D25; určen pro drážní aplikace; In: 25 A; vypínací charakteristika: D