S202MR-K1.6 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 1.6 A image 2
MD01 thumbnail 1
S202MR-K1.6 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 1.6 A thumbnail 2
S202MR-K1,6 Sicherungsautomat K-Char., 10kA, 1,6A, 2P, RTT
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779957779
MPN: 2CDS272437R0257
Karp: 5
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S202MR-K1.6 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 1.6 A
Bränd ABB
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 1.6 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon K
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 10 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779961462, 4016779957779
Pakkimistase 2 4016779981668, 4016779957779
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel FALSE
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-35 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S202MR-K1,6 MCB K-Char., 10kA, 1,6A, 2P, RTT UL 1077, Ring Cable Lug