S201S-C10 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 10 A image 1
S201S-C10 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 10 A image 2
MD01 image 3
S201S-C10 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 10 A image 4
S201S-C10 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 10 A thumbnail 1
S201S-C10 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 10 A thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S201S-C10 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 10 A thumbnail 4
S201S-C10 Sicherungsautomat C-Char., 6 kA, 10 A, 1P
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779709408
MPN: 2CDS251002R0104
Pakend: 1
Karp: 10
Kaubaalus: 3840
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S201S-C10 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 10 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 10A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 10 A
Tunnuspinge 230 V
Vabasti tunnusjoon C
Laius mooduli arvudes 1
Pooluste arv (kokku) 1
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 6 kA
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 1
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-35 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 6 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 6 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 6 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
System pro M compact S200S miniature circuit breakers offer the new screwless technology (on the top side terminal). The main features of the S200S range are: • Comfortable, tool-free installation and release of the confection by hand. • Maximum freedom of wire selection. Usable with all types of wires with or without connector sleeves. Up to a cross section of 4 mm². • Rigid cables and cables with end sleeves directly pluggable S200S are current limiting and have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (B,C), configurations (1P,3P) and rated currents (up to 20A). The breaking capacity acc. IEC/EN 60898-1 is 6 kA. All MCBs of the product range S200S comply with IEC/EN 60898-1, allowing the use for residential applications. Bottom-fitting auxiliary contacts and PS busbars can be mounted on S200S enabling a space and time saving installation.