S201-Z25NA Miniature Circuit Breaker - 1+NP - Z - 25 A image 1
S201-Z25NA Miniature Circuit Breaker - 1+NP - Z - 25 A image 2
MD01 image 3
S201-Z25NA Miniature Circuit Breaker - 1+NP - Z - 25 A image 4
S201-Z25NA Miniature Circuit Breaker - 1+NP - Z - 25 A image 5
S201-Z25NA Miniature Circuit Breaker - 1+NP - Z - 25 A thumbnail 1
S201-Z25NA Miniature Circuit Breaker - 1+NP - Z - 25 A thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S201-Z25NA Miniature Circuit Breaker - 1+NP - Z - 25 A thumbnail 4
S201-Z25NA Miniature Circuit Breaker - 1+NP - Z - 25 A thumbnail 5
MCB S200 1P+N K 25 6kA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779532259
MPN: 2CDS251103R0518
Pakend: 1
Karp: 5
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S201-Z25NA Miniature Circuit Breaker - 1+NP - Z - 25 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 230 V
Vabasti tunnusjoon Z
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 6 kA
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 3
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 1
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti Yes
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-35 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
System pro M compact S200 miniature circuit breakers are current limiting. They have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (B,C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 6 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200 comply with IEC/EN 60898-1, IEC/EN 60947-2, UL1077 allowing the use for residential, commercial and industrial applications. Bottom-fitting auxiliary contact can be mounted on S200 to save 50% space.