| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | S-HOOK 5X160X86 SET 2 PIECES |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250959962478 |
| Värvus | Muul viisil |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |