| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RZ503 |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Mudel | Liitmiku komplekt, küljel |
| Pakkimistase 1 | 4011617472629 |
| Laius | 20 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Sügavus | 325 mm |